влевовправо

Чавунна піч Dovre TAI 55 MD
- В наявності
- Код: K02519
110 592 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні виробники представляють величезний асортимент опалювального устаткування, тому його можна підібрати практично для будь-яких приміщень. Навіть якщо ви постійно і не мешкаєте на дачі або в заміському будинку, то нагрівати по приїзду швидко приміщення не складе труднощів. У цьому вам допоможе чавунна мультипіч Dovre TAI 55m. Вона виготовлена бельгійським виробником. Враховуючи суворість скандинавського клімату, ви можете не сумніватися в тому, що піч зігріє вас у будь-які морози.
Особливості конструкції мультипечі Dovre TAI 55md
TAI - це нова серія мультипаливних печей і печей на вугілля. Завдяки привабливим чітким лініям, вони з легкістю стануть невід'ємною частиною вашої вітальні. Нові печі серії TAI використовують перевірену технологію опалювання Dovre, що гарантує затишне тепло і високу якість. Устаткування має такі особливості:
- піч обладнана зольником, бічними дверцями для завантаження дрів : це дозволяє завантажувати поліна великої довжини, а також легко позбавлятися від золи;
- також є регулятор подання повітря : завдяки системі подвійного допалу ККД досягає 75%, оскільки паливо згорає практично повністю. Це також скорочує кількість викидів в атмосферу;
- система чистого скла : завдяки спеціальному покриттю скло завжди залишається прозорим; також для мультипаливних печей можлива варильна поверхня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 190 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 110 592 ₴



