влевовправо

Чавунна піч Dovre ROCK 350 TB
- В наявності
- Код: K02486
104 755 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ROCK 350TB - це те, що вам потрібно міцна чавунна піч але з вишуканим елегантним дизайном. Однак ця серія печей може похвалитися не тільки дизайном але і функціональністю і ефективністю:
- Поліна розміром до 35 см
- Підведення повітря з вулиці
- Внутрішня камера обкладена вермикулітом (дефлектор теж)
- Обдув скла і система подвійного допалювання
- У даній моделі реалізована система ручки з інноваційним механізмом блокування, «заслінка» і нижня частина печі являє собою дві підніжки.
Також ця модель доступна в кольорах:
1. ROCK 350TB / E12 білий
2. ROCK 350TB / E14 сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Окремостоячі |
- Ціна: 104 755 ₴




