влевовправо

Сталева піч Alfa-Plam ELITA 2 антрацит
- Під замовлення
Відправка з 25 травня 202622 250 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердотопливная печь ELITA 2 ECO с простой конструкцией и практичная в использовании позволяет эффективно обогревать помещения с меньшей площадью. Доступны в нескольких цветах, ведь мы стремимся полностью удовлетворить ваши пожелания. В самой печи предусмотрено место для хранения дров, что значительно увеличивает функциональность.
Преимущества модели ECO:
Лучшее уплотнение
Улучшенная теплоизоляция
Высшая степень энергоэффективности
Менший викид шкідливих газів
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 85 кг |
| Виробник | Alfa-Plam |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 865 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Окремостоячі |
- Ціна: 22 250 ₴


