влевовправо

Електрокамін Dimplex SP-16
- Під замовлення
- Код: SP-16
Відправка з 29 травня 202661 152 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimplex |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Вага каміну | 40.5 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 528 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Настінні |
- Ціна: 61 152 ₴



