влевовправо

Портал VICTORIA коричневий
- Під замовлення
Відправка з 24 червня 202619 536 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | масив дуба, столярний щит |
| Ширина | 1215.0 (мм) |
| Висота | 1050.0 (мм) |
| Глибина | 395.0 (мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uniflam |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 1215 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал порталу | Дерево |
- Ціна: 19 536 ₴


