
Портал IDaMebel Carlyle
- Під замовлення
- Код: P-IDaCarlyle
Відправка з 29 травня 202655 125 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумісність: Dimplex Symphony 30 LED (DF3020-INT) ⁇ Dimplex Revillusion 30 (RBF30)
Тип порталу: Фронтальний (пристінний)
Тип монтажу: Фронтальний (пристінний)
Матеріал: Комбінований: МДФ + Масив-вільха
Ширина, мм:1600
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 48 кг |
| Виробник | Dimplex |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 1260 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Стан | Новий |
| Матеріал порталу | Дерево |
- Ціна: 55 125 ₴

