влевовправо

Портал до електрокаміну IDaMebel Marseille
- Під замовлення
- Код: Marseille+Symphony 26
Відправка з 29 травня 202626 460 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портал для електрокоміна можна замовити з іншого матеріалу: ясен або дуб. Габаритні розміри та тип вогнища можна також змінити згідно з вашими побажаннями та стандартами. Гама кольорів для порталів різниться найвишуканіше смак.
Тип: Портал для електрокоміна
Об’єднаний МДФ і масив ольха
Очаги: Symphony 30", Albany, Cassette L, Juneau, Engine 400/600
Строк виготовлення: 21 день.
Об’єднаний МДФ і масив ольха
Очаги: Symphony 30", Albany, Cassette L, Juneau, Engine 400/600
Строк виготовлення: 21 день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dimplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 1245 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Матеріал порталу | Дерево |
| Вага каміну | 40 кг |
- Ціна: 26 460 ₴



