-10%Каминная топка Kratki LUCY 14 SLIM (10,0 кВт)
- Под заказ
- Код: LUCY/14/SLIM
Отправка с 19 июня 202692 082 ₴
82 874 ₴
- +380 (98) 005-50-09
КАМІННА ТОПКА LUCY 14 SLIM
Топка виготовлена з високоякісної котлової сталі. Ефективне згоряння палива та довге утримання температури забезпечується футеруванням камери акумуляційним матеріалом Acumotte. Допалювання часток палива відбувається завдяки двом дефлекторам – сталевому та Acumotte. Подача повітря в топку здійснюється ззовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм. Управління подачею повітря здійснюється регулятором, що знаходиться під дверцятами топки. Подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається через решітку, розташовану на дні камери згоряння, а вторинний потік – через спеціальні отвори в тильній стінці камери. Двері монтуються з термостійкої кераміки, котрі витримують температуру до 800°C. Декоративна скляна панель типу Glass дає каміну сучасний та елегантний вигляд, оптично збільшує фронт топки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность номинальная | 7 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Материал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 180 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 804 мм |
| Высота | 1282 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Kratki |
| Конфигурация | Прямая |
| Прозводитель | Kratki |
- Цена: 82 874 ₴





