
Камінна топка KAWMET W17 Dekor праве бокове скло (16.1 kW) EKO
- Под заказ
Отправка с 31 июля 2026Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (98) 005-50-09
Дров'яна камінна топка, виготовлена з чавуну класу EN-GJL-200.
У цієї топки гарний дизайн, хромована обробка і трафаретне скло, а сучасна конструкція складається з:
1. Системи дожига димових газів
2. Системи «чисте скло» - вздовж скла направляється потік зовнішнього холодного повітря, який перешкоджає закопчений поверхні скла.
3. Шибера
4. Дефлектора
5. Системи регулювання подачі повітря за допомогою зольника
6. Системи припливу зовнішнього повітря
7. Додатковою жаростійкої плити, яка оберігає корпус камінної топки від зносу.
8. Декоративною решітки, яка перешкоджає випаданню дров з топки каміна.
Також щільно розташовані радіатори для збільшення площі тепловіддачі в приміщення та жаростійке скло.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAWMET |
| Страна производитель | Польша |
| Коэффициент полезного действия | 71.2 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Вес | 142 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Мощность номинальная | 16.1 кВт |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 690 мм |
| Высота | 516 мм |
| Глубина | 492 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Конфигурация | Кутовая |
| Матеріал топки | Чавун |
- Цена: Цену уточняйте





