-10%Камінна топка Kratki AMELIA PW 24 (24,0 кВт)
- Под заказ
- Код: AMELIA/PW/24/W
Отправка с 13 июня 2026118 502 ₴
106 651 ₴
- +380 (98) 005-50-09
Максимальне використання енергії
Корпус і передня стінка топки витримують дію високих температур завдяки використовуваному матеріалу - високогатунковій сталі.
Вбудовані водяні дефлектори і високий перехід каміна в димохід, що збільшує поверхню теплообміну.
Збільшена поверхня теплообміну завдяки вбудованим водяним дефлекторам і високому переходу каміна в димохід.
Регулювання тяги повітря за допомогою вбудованого шибера.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря, взятого з приміщення, здійснюється за допомогою попельника.
Безпека на найвищому рівні
Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння.
Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
Захист від перегріву за допомогою вбудованого змійовика - вхідний/вихідний роз'єм 1⁄2 дюйма.
Комфортне користування
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Система холодної ручки знижує ризик опіку через можливість її зняття під час паління.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Знімна решітка та контейнер для попельника дозволяють легко зберігати топку в чистоті.
Гарантія 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 195 кг |
| Производитель | Kratki |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Да |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 511 мм |
| Диаметр дымохода | 220 мм |
- Цена: 106 651 ₴

