
КАМИННАЯ ТОПКА DEFRO HOME INTRA SM BP
- В наличии
102 485 ₴
- +380 (98) 005-50-09
Компанія DEFRO була заснована у 2000 році, хоча її походження відноситься до 1973 року. На початку компанія надавала слюсарний-зварювальні послуги. З часом пропозиція компанії включала виробництво котлів центрального опалювання. В теперішні часи вона є лідером серед виробників опалювальних приладів в Польщі і один з найбільших виробників в Європі.
DEFRO має сучасний комп'ютеризований завод. Постійно розвивається і модернізований парк машин складається з декількох технологічних блоків. Перевага DEFRO полягає в створенні власного конструкторського бюро, яке забезпечує комплексну реалізацію проекту, начиная_с розробки концепції продукту і закінчуючи багатосерійним виробництвом. Всі продукти виробляються від початку до кінця в компанії.
DEFRO приділяє велику увагу після продажному і гарантійному обслуговуванню. Завдяки великій мережі технічної підтримки сервісний центр швидко і ефективно реагує на запити клієнтів, що забезпечує безперебійну роботу пропонованих продуктів. Компанія постійно розширює мережу зовнішніх послуг, також співпрацює і регулярно готує дистриб'юторів і монтажників.
Наступним етапом діяльності компанії є виробництво печей і камінних вставок з серії DEFRO Home. Ці продукти відповідають найвищим стандартам якості і безпеці. Спеціально розроблені печі мають високу ефективність нагріву 83%.
Серия вставок с боковым правым стеклом идеально вписывается в современный дизайн. Благодаря широкому обзору огня и стеклу Black Line эти топки прекрасно выглядят в открытом пространстве. Современный дизайн и технологии позволяют Вам наслаждаться горением огня как в обычных домах так и с рекуперацией. Оригинальные решения гарантируют экономию энергии и бесперебойную работу устройства.
Серия выпускается в трех вариантах, в зависимости от размера топки: SM MINI, SM, ME.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 202 кг |
| Производитель | Defro |
| Страна производитель | Польша |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 80.1 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Температура дыма из трубы | 267 град. |
| Класс энергоэффективности | А |
| Выброс СО2 на уровне 13% О2 | 0.07 % |
| Средняя тяга дымохода | 12 Па |
| Диаметр входного воздуха | 125 мм |
| Активное входное поле | 500 см² |
| Активное поле - вылет | 700 см² |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1407 мм |
| Ширина | 767 мм |
| Глубина | 521 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Defro |
| Конфигурация | Кутовая |
| Площадь обогрева | |
| Площадь обогрева мин. | 45 кв.м |
| Площадь обогрева макс. | 145 кв.м |
| Диапазон мощности | |
| Минимальная мощность | 4 кВт |
| Максимальная мощность | 12 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал топки | Сталь |
- Цена: 102 485 ₴




