
Камінна топка INVICTA 1000 Symphonie
Топки дизайнерської серії Invicta це відносно новий продукт відомого французького бренду. Топка має низку цікавих особливостей. Гарна герметичність досягається за допомогою покращеного примикання дверцят до рамки. Великий та зручний ящик для збору золи. Система вторинного допалювання газів. За європейськими екологічними нормами цю топку можна використовувати в межах міста. Основною ж особливістю дизайнерської серії Invicta є те, що ці топки не вимагають додаткового обрамлення у вигляді мармуру чи натурального каменю. Широка рамка має закінчений вигляд і чудово впишеться у сучасний інтер'єр. Додатково топку можна укомплектувати шибером, що дозволить додатково регулювати тягу та збільшити тривалість горіння з однієї закладки дров. Діапазон потужності топки: 9.5 – 21.0 кВт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Материал топки | Чугун |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Мощность номинальная | 14 кВт |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Франция |
| Вес | 187 кг |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Наличие шибера | Да |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Водяной контур | Нет |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина | 507 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Высота | 770 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Invicta |
- Цена: Цену уточняйте



Отправка с 20 июня 2026