влевовправо

Камінна топка INVICTA 800 Symphonie
- Под заказ
Отправка с 24 июня 2026143 809 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камінна топка INVICTA 800 Symphonie
Топки дизайнерської серії Invicta це відносно новий продукт відомого французького бренду. Топка має низку цікавих особливостей. Стабільний потяг. Вбудовані пази для кріплення грати-гриль. Гарна герметичність досягається за допомогою покращеного примикання дверцят до рамки. Великий та зручний ящик для збору золи. Система вторинного допалювання газів. За європейськими екологічними нормами цю топку можна використовувати в межах міста. Основною ж особливістю дизайнерської серії Invicta є те, що ці топки не вимагають додаткового обрамлення у вигляді мармуру чи натурального каменю. Широка рамка має закінчений вигляд і чудово впишеться у сучасний інтер'єр. Додатково топку можна укомплектувати шибером, що дозволить додатково регулювати тягу та збільшити тривалість горіння з однієї закладки дров. Діапазон потужності топки: 7.5 – 16.5 кВт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Мощность номинальная | 14 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 78 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Материал топки | Чугун |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 137 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 784 мм |
| Глубина | 483 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Invicta |
| Конфигурация | Прямая |
- Цена: 143 809 ₴



