Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камінна топка INVICTA 700 Selenic трьохстороння з шибером
Камінна топка з бічними скляними вікнами Invicta 700 Selenic ідеально підійде для каміна, вбудованого в колону або обладнаного таким чином, що вид полум'я, що горить, може бути видно з трьох його сторін. Такий камін вигідно прикрасить Ваш інтер'єр, подарувавши Вам тепло, затишок та незрівнянний настрій спокою та умиротворення у зимові вечори, проведені біля живого вогню. Важливо, що відкриваються тільки одна дверцята передні, а два бічні вікна призначені тільки для спостереження і передачі тепла в повітря приміщення. Високоякісний чавун, з якого виконано весь корпус цієї топки, сприяє підвищенню тепловіддачі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Материал топки | Чугун |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Стекло с трех сторон |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 137 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 692 мм |
| Высота | 664 мм |
| Глубина | 491 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Invicta |
| Конфигурация | Трехсторонняя |
- Цена: 57 792 ₴




Отправка с 30 мая 2026