влевовправо

Повітряна камінна топка Gavryliv&Sons 76x62 тунельна гільйотина
- Под заказ
- Код: 76x62WMOH
Отправка с 30 июня 2026Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повітряна камінна топка Gavryliv&Sons 76x62 тунельна гільйотина- сталева камінна тунельна топка з прямим склом та вертикальним відкриттям дверцят. Камера горіння спроектована таким чином, що дозволяє забезпечити максимальну температуру згоряння дров та довше утримувати в ній тепло, що суттєво збільшує ефективність топки та зменшує кількість залишкового попелу. Переваги:
- Чисте скло. Основна кількість повітря спеціальними каналами проходить біля дверної рами, охолоджуючи її, і зверху омиває скло, захищаючи його від кіптяви і виконуючи роль вторинного догоряння. Легке розпалювання. Частина повітря потрапляє знизу в камеру згоряння для легкого розпалювання та найефективнішого горіння. Вторинний допал. Система вторинного допалювання спроектована так, що свіже повітря перед тим, як потрапити в камеру горіння, розігрівається до високих температур, значно полегшує допалювання. Кераміка. Сучасна кераміка повністю огортає камеру згоряння для високоефективного горіння. Безруштова система. Дно топки футероване спеціальною керамікою (шамот або композитна кам'яна кераміка) для підтримки надвисоких температур горіння (близько 1100 ° С) та дозволяє паливу повністю догоріти. Герметична топка. Всі вузли топки з'єднані герметично, а повітря для горіння подається через єдиний канал впуску, що гарантує кращу керованість горіння.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gavryliv&Sons |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 26 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Материал топки | Сталь |
| Тип топки | Закрытая |
| Способ открытия дверцы топки | Подъём вверх |
| Форма стекла топки | Стекло с двух сторон |
| Количество стекол в дверце | 2 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Водяной контур | Да |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 311 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 816 мм |
| Высота | 1574 мм |
| Глубина | 618 мм |
| Диаметр дымохода | 195 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Gavryliv&Sons |
| Конфигурация | Туннельная, Гильотиная |
- Цена: Цену уточняйте



