КАМІННА ТОПКА MBM 10 ЛІВА BS ГНУТЕ СКЛО
Топка виготовлена з високоякісної котлової сталі. Ефективне згоряння палива та довге утримання температури забезпечується футеруванням камери акумуляційним матеріалом Acumotte. Допалювання часток палива відбувається завдяки дефлектору. Подача повітря в топку здійснюється ззовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм. Управління подачею повітря здійснюється регулятором, що знаходиться під дверцятами топки. Подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається на плиту розташовану на дні камери згоряння, а вторинний потік – через спеціальні отвори в тильній стінці камери. Двері монтуються з термостійкої кераміки, котрі витримують температуру до 800°C. Суцільна зігнута під кутом 90° декоративна скляна панель типу Glass дає каміну сучасний та елегантний вигляд, оптично збільшує фронт топки.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 174 кг |
| Производитель | Kratki |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Наличие шибера | Да |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Прерывистое горение |
| Состояние | Новое |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1261 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глубина | 492 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 127 091 ₴






Отправка с 16 мая 2026