КАМІННА ТОПКА ZUZIA ECO 12 ПРАВА BS DECO
Корпус каміну виконаний з сірого чавуну класу 200, мінімальна товщина стінки 8 мм. Щільно розподілені радіатори, збільшують поверхню самого каміну, збільшується площа віддачі тепла. Допалювання часток палива відбувається завдяки дефлектору. Цей процес також підвищує ефективність горіння та гарантує краще використання енергії, крім того, мінімізує викид шкідливих речовин у атмосферу. Подача повітря в топку здійснюється ззовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм, вхід каналу знаходиться у нижній частині топки. Подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається через решітку, розташовану на дні камери згоряння, а вторинний потік – через спеціальні отвори в тильній стінці камери. Вторинний потік несе відповідальність за спалювання газу та зменшення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище. Це підвищує ефективність каміна, завдяки чому пристрій досягає дуже низьких параметрів викидів СО в навколишнє середовище. Двері монтуються з термостійкої кераміки, котра витримує температуру до 800 С, крім того, скло має сертифікат якості та безпеки. Декоративна скляна панель не тільки виглядає елегантно і сучасно, але, перш за все, використання цього рішення оптично збільшує фронт картриджа та підкреслює видимість вогню. Дверна коробка виконана з закритого профілю, що робить дверцята стабільними та стійкими до напруг, що виникають при дії високих температур.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 207 кг |
| Производитель | Kratki |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Польша |
| Количество стекол в дверце | 2 |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Форма стекла топки | Угловое |
| Наличие шибера | Да |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Прерывистое горение |
| Состояние | Новое |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 996 мм |
| Ширина | 704 мм |
| Глубина | 516 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 95 666 ₴






Отправка с 16 мая 2026