влевовправо

Каминная топка Kratki VN 610/430 левая BS гильотина (9,0 кВт)
- Под заказ
- Код: VNL/610/430
Отправка с 22 мая 2026139 888 ₴
+380 (98) 662-11-08
Основной номер 9.00 - 20.00
- +380 (98) 005-50-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Топка виготовлена з високоякісної котлової сталі. Ефективне згоряння палива та довге утримання температури забезпечується футеруванням камери акумуляційним матеріалом Acumotte. Допалювання частинок палива обумовлено двома дефлекторами, які продовжують випускний шлях. Цей процес також підвищує ефективність горіння та гарантує краще використання енергії та мінімізує викид шкідливих речовин у атмосферу. Подача повітря в топку здійснюється ззовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм. Управління подачею повітря здійснюється регулятором, що знаходиться під дверцятами топки. Подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається на плиту розташовану на дні камери згоряння, а вторинний потік – через спеціальні отвори в тильній стінці камери. Двері монтуються з термостійкої кераміки, котрі витримують температуру до 800°C. Декоративна скляна панель типу Glass дає каміну сучасний та елегантний вигляд, оптично збільшує фронт топки. Подвійна система відкривання дверей: вгору (гільйотина) і бічна. Відкривання дверцят вгору полегшують завантаження деревини, а механізм, що забезпечує бокове розкриття, дозволить більш ефективно очищати скло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность номинальная | 9 кВт |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Сталь |
| Вид топки | Кассета |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Стекло с двух сторон |
| Количество стекол в дверце | 2 |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Режим работы топки | Прерывистое горение |
| Водяной контур | Нет |
| Наличие шибера | Да |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Забор воздуха в топку | С внешней среды |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес | 204 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 730 мм |
| Высота | 1389 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Способ открытия дверцы топки | ВВЕРХ,ВБОК |
- Цена: 139 888 ₴





