Корзина
2 отзыва
+380986621108
+380506781420
Компанія "TVIkamin"

Камін як він є...

       Сьогодні, за часів великих міст, щоб спостерігати явище вогню “повною мірою”, людям часто доводиться вибиратися кудись за місто і вже там розводити багаття та милуватися грою полум’я. Що ж робити, коли його тепло хочеться відчути зимовим холодним вечором і немає ні найменшого бажання та можливості вибиратися за місто? Саме для цього існують каміни, які є символом стабільності і домашнього затишку, задають в будинку приємну атмосферу та гарний настрій.

     При виборі каміна велику роль відіграє як його функціональність, так і зовнішня обробка. Головне — камін повинен враховувати специфіку приміщення, у якому перебуває.

                 Основні функціональні частини каміна

       Такими частинами є топка і димар. Декоративна частина має назву портал. На сьогоднішній день найбільш поширеними є каміни з закритою топкою, коли вогонь б'ється за скляними дверцями. Основні переваги закритої топки перед відкритою — безпека, економічність, екологічність, функціональність і зручність в експлуатації.

     Камін з відкритою топкою споживає дуже багато дров. Якщо Ви збираєтесь використовувати каміни регулярно, тоді доведеться мати великий запас дров. Такий вид камінів більш зручний для заміських будинків, однак не для квартир.

      Крім того, горіння дров в закритій топці — процес керований. Міські квартири, як відомо, підключені до центрального опалення, і камін як опалювальний прилад задіюється вкрай рідко — хіба що в міжсезонний період. Однак і тоді повної потужності від нього не вимагається. В цьому випадку слід лише зменшити доступ кисню до дров, переводячи тим самим камін в режим повільного горіння. І тоді однієї закладки дров сповна вистачить на вечір або навіть на цілий день. Цього буде цілком достатньо для того, щоб милуватися живим вогнем, та і тепло, хоч і в невеликій, але необхідній кількості, приміщення теж отримуватиме.
 

     Стосовно екологічності камінів, то вона, перш за все, визначається кількістю викидів. Багато моделей закритих топок мають так звану функцію вторинного догорання. Вона підвищує тепловіддачу каміна та нормалізує склад продуктів згорання. Звичайно, топки, забезпечені вторинним догоранням, коштують дещо дорожче, але вони того варті.
 

      Нарешті, зручність. Як вже було сказано, пристрій закритих топок дозволяє peгулювати peжим горіння, що не лише економить паливо, але й робить експлуатацію каміна комфортнішою. Крім того, на відміну від традиційних відкритих камінів закриті топки добре захищені від протягів і менш чутливі до якості димаря. Хто пробував топити відкритий камін в морозний або вітряний день, той знає, як непросто це робити, оскільки взимку димар закупорюється пробкою холодного повітря, а при вітрі зменшується ламінарність виділення димових газів. В результаті тепла немає, зате багато диму. В закритому каміні подача повітря в топку дозована, завдяки чому горіння cупpoвoджуєтьcя збільшенням первинного oб'єму газів, яким не лишається нічого іншого, як витягуватись в димар. Ось чому закриті топки завжди функціонують в більш стійкому і cтaбільнoму peжимі.
 

                          Зовнішня обробка каміна

 

      Для будівництва, обробки й облицювання камінів використовуються найрізноманітніші матеріали. Серед них: кераміка, дерево, мармур, камінь, метал та інші. Перш ніж остаточно визначитися з напрямком стилю облицювання, варто вирішити, що Вас більше приваблює: класика чи модерн. Не забувайте при цьому, що камін повинен радувати Ваш погляд протягом багатьох років і не повинен швидко набриднути. Варто лише зазначити, що класичний стиль завжди поза часом і поза модою, а натуральний камінь завжди залишається у фавориті. Каміни з мармуру є ознакою вишуканого смаку і достатку. Вони завжди служили прикрасою європейських палаців і замків, тому що мармур, створений природою, має неповторну структуру, колір і візерунок.

 

     Однак, аби правильно підібрати камін необхідно звернутися до професіоналів своєї справи. Вони допоможуть вибрати саме те, що буде бездоганно прикрашати Ваш будинок.

    Завітайте до нас! )))

Другие статьи