Корзина
7 отзывов
+380986621108
+380506781420
Компанія "TVIkamin"

Камін

Багато власників заміських будинків не уявляють собі справжнього відчуття затишку без каміна у вітальні. Цей предмет інтер'єру здатний обігріти в прохолодні осінні вечори, зібрати друзів або рідних для спокійної бесіди, стати джерелом натхнення і способом розслаблення. Важливо, щоб справжній камін на дровах був правильно спроектований і змонтований, дим і гар віддалялися в повному обсязі і своєчасно, а випадкова іскра не змогла стати причиною пожежі.

Потрібно врахувати, що планувати установку каміна для заміського будинку або дачі найкраще на етапі проектування. Це дозволить уникнути багатьох помилок і матеріальних витрат в подальшому, так як в цьому випадку можна визначити оптимальне місцезнаходження стаціонарного каміна, заздалегідь підготувати фундамент і місце під димохід, правильно розрахувати, кількість необхідних матеріалів.


Найбільш важливими деталями каміна є димохід, топка і портал. Підстава каміна (його топка) викладається з каменю. Кращим варіантом буде планування каміна ще на етапі будівництва будинку. У цьому випадку вдасться передбачити окрему гілку фундаменту спеціально під камін. Це дозволить досягти теплової ізоляції і більшою протипожежної безпеки, крім того, позбавить від зайвого навантаження на перекриття підлоги.

Так само слід зазначити, що будівництво камінів використовують камінні топки з чавуну або сталі, здатної витримувати високі температури.

В цілому підхід з використанням чавунних або сталевих топок виправданий. Нехай вартість каміна з металевою топкою трохи вище, але вони мають ряд переваг значно поліпшують опалювальні властивості каміна:

Як правило - камінні топки герметичні, що дозволяє здійснювати контроль і регулювати інтенсивність полум'я і згоряння дров. При необхідності, зменшуючи подачу повітря в умовах герметичності камінної топки, можна домогтися процесу повільного горіння, і на одній закладці дров підтримувати роботу каміна до 8-10 годин.
Так само, багато камінні топки, мають функцію підведення повітря «із зовні», тобто можливістю підвести повітря до камери згоряння з вулиці, підвального чи суміжного приміщення. В умовах герметичності заміських будинків побудованих за сучасними технологіями наявність даної функції є необхідністю. При підведенні повітря камін розтопити набагато простіше, а кисень використовується не з житлового приміщення, а з вулиці, при цьому атмосфера в будинку залишається більш сприятливою.

Другие статьи